308757-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Läkemedelsförsörjning för verksamheter utanför sjukhus
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLäkemedelsförsörjning för verksamheter utanför sjukhus
BeskrivningLäkemedelsförsörjning för verksamheter utanför Region Jönköpings läns sjukhus såsom till exempel primärvård, tandvård, barnhälsovård, kvinnohälsovård och akutförråd inom kommunal hälso- och sjukvård.
Intern identifierareRJL 2024/1837
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGENERELL DEL
BeskrivningSe underlag
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGENERELL DEL (1)