Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Personalstöd
Referensnummer: 7859
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79110000 Juridisk rådgivning och representation
II.1.4.
Kort beskrivning
Planerad upphandling av Personalstödstjänst där medarbetarna kan ringa ett nummer dygnet runt för rådgivning i ekonomiska, juridiska och psykologiska frågor, för ett antal av Inköp Gävleborgs kunder.
OBS! Tider och omfattning kan ändras fram till annonsering av fullständigt upphandlingsdokument.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79110000 Juridisk rådgivning och representation, 79140000 Juridisk rådgivning och informationstjänster, 79412000 Finansiella konsulttjänster, 79430000 Krishantering, 85147000 Företagshälsovård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen