308779-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster – Kontrollprogram för Sydkustens Vattenvårdsförbund 2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKontrollprogram för Sydkustens Vattenvårdsförbund 2026
BeskrivningKontrollprogram för Sydkustens Vattenvårdsförbund 2026
Intern identifierareKs 2026/278
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000