2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resebyråtjänster
Beskrivning: Bokning av tjänsteresor, hotell etc
Intern identifierare: 24/103
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63500000 Tjänster utförda av resebyråer, utflyktsarrangörer och turistbyråer
Ytterligare klassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000