308813-2019 - ResultatSverige-Malmö: Tjänster förknippade med jordbruksproduktion
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Gruppaktiviteter inom Greppa Näringen 2019-2020
Referensnummer: 604-6675-2019, 604-6676-2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77110000 Tjänster förknippade med jordbruksproduktion
II.1.4.
Kort beskrivning
Länsstyrelsen Skåne inbjuder intresserade att lämna anbud på kompetensutveckling inom Landsbygdsprogrammet 2019-2020 i Skåne. Anbudsinbjudan omfattar gruppaktiviteter inom Greppa Näringen.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79411000 Allmän organisationsrådgivning, 80500000 Utbildningstjänster, 80510000 Specialutbildning, 80540000 Miljöutbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen