30889-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skötsel, reparation och underhåll av bilpark – Service av renhållningsfordon, Gästrike Återvinnare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service av renhållningsfordon, Gästrike Återvinnare
Beskrivning: Gästrike Återvinnare upphandlar service av renhållningsfordon.
Intern identifierare: 15170
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50111000 Skötsel, reparation och underhåll av bilpark
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Scania
Beskrivning: Service av Scania fordon med påbyggnation
Intern identifierare: Scania
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Volvo
Intern identifierare: Volvo