See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pipetteringsrobotar
Beskrivning: Ramavtal omfattande modulbaserade pipetteringsrobotar, reservdelar, förbrukningsmaterial och underhållsavtal.
Intern identifierare: K 2025-5969
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: Ramavtal omfattande modulbaserade pipetteringsrobotar, reservdelar, förbrukningsmaterial och underhållsavtal
Intern identifierare: 1762686-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1
Intern identifierare: 1765893-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 2
Intern identifierare: 1765894-2