309001-2022 - ÄndringSverige-Eskilstuna: Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förvaltningsavtal till Energimyndighetens Unti4 ERP lösning
Referensnummer: 2021-41392
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen syftar till att säkerställa Energimyndighetens behov av konsulttjänster för förvaltning och vidareutveckling av ERP (Agresso) plattformen.
Upphandlingen ska leda fram till ett avtal med en leverantör som kan leverera kvalificerade tjänster på plattformen i kombination med höga tillgänglighet.