2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upplevelsekommunikation
Beskrivning: Uppdraget innefattar bl.a. att översätta och utveckla befintliga koncept till unika upplevelser och aktiveringar, från start till slut, som både kan vara i fysiska och digitala miljöer. Upplevelserna som skapas ska vara en självklar och motiverad del av kundresan som både förlänger och förstärker varumärkesupplevelsen. Se Förfrågningsunderlaget för ytterligare beskrivning av omfattningen av tjänsten samt kvalificeringskrav och utvärdering.
Intern identifierare: 2023-01501
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79341000 Reklam, 79342000 Marknadsföring, 79954000 Festarrangemang
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000