2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arkitekttjänster till simhall
Beskrivning: Arkitekttjänster till simhall
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Arkitekttjänster till simhall