309287-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Servrar – Datacenter - Servrar, lagring och produktnära tjänster 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDatacenter - Servrar, lagring och produktnära tjänster 2024
BeskrivningDatacenter - Servrar, lagring och produktnära tjänster 2024
Intern identifierareRB2023-0262
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48820000 Servrar
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72317000 Datalagring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDatacenter - Servrar, lagring och produktnära tjänster 2024