2. Förfarande
Förfarande
Titel: Insatsledarfordon
Beskrivning: Insatsledarfordon
Intern identifierare: 2026-000206
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114100 Utryckningsfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Mängd: 2 stycken