2. Förfarande
Förfarande
Titel: Finare catering
Beskrivning: KTH vill kunna använda finare catering både vid större evenemang (cirka 100 gäster och uppåt) och vid mindre tillfällen. Det som avgör är inte antalet deltagare utan sammanhanget: exempelvis prominenta evenemang, besök av framträdande gäster, konferenser, seminarier med mingel eller andra sammankomster där catering och tillhörande tjänster behöver hålla särskilt hög kvalitet. KTH lägger också stor vikt vid hållbarhet och resurshushållning kopplat till catering.
Intern identifierare: HS-2025-3012
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55520000 Catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Se upphandlingsdokumentet
Intern identifierare: 1870727-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Finare catering (1)
Intern identifierare: 1870728-1