2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nyköpingshem AB - Upphandling av fastighets- och företagsförsäkring 2025
Beskrivning: Marsh AB hjälper Nyköpingshem AB med upphandlingen av deras fastighets- & företagsförsäkring inför 2025-04-01.
Intern identifierare: 24/6
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000