309400-2022 - ResultatSverige-Härnösand: Olycksfallsförsäkringar
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Timrå kommun upphandlar Olycksfallsförsäkring för en period på 3 år med möjlighet till 2 optionsår.
Referensnummer: UH-2022-5
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66512100 Olycksfallsförsäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen