See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster Askeby o Bankekinds skolor och förskolor
Beskrivning: Städtjänster till Askeby och Bankekinds skolor och förskolor avseende daglig städning, storstädning, golvvård samt fönsterputsning
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919300 Städning av skolor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91821:Lot:1