309570-2025 - Resultat
Sverige – Vattenreningskemikalier – VA-kemikalier
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVA-kemikalier
BeskrivningUpphandlingen avser kemikalier för vattenbehandling på vattenverk och avloppsreningsverk.
Intern identifierareU-111-2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24962000 Vattenreningskemikalier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000