309572-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Restaurangserveringstjänster – Restaurangbesök och catering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRestaurangbesök och catering
BeskrivningSyftet med upphandlingen är att tillgodose den kommunala verksamhetens behov av en användarvänlig, trygg och anpassningsbar lösning för restaurangbesök och catering. Upphandlingen är uppdelad i två anbudsområden, restaurangbesök och catering, för att skapa en tydlighet för både beställare och leverantör.
Intern identifierareU-021-2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55310000 Restaurangserveringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 55520000 Catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000