See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konstnärligt gestaltningsuppdrag till Åkeredsskolan
Beskrivning: Konstnärlig gestaltning till Åkeredsskolan
Intern identifierare: SFF-2023-01932
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92310000 Konstnärligt och litterärt skapande samt tolkningar
Ytterligare klassificering (cpv): 92311000 Konstverk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000