2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förbrukning till brachyterapi (HDR)
Beskrivning: Förbrukningsprodukter som ska vara kompatibla med i VGR befintlig utrustning Flexitron HDR samt i tillämpliga fall vara kompatibla med befintligt dosplaneringsystemen Oncentra Brachy/Oncentra Prostate.
Intern identifierare: RS 2024-00877
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000