309755-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vägtransporter – Mattransporter Vindeln
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMattransporter Vindeln
BeskrivningMattransporter till skolor, förskolor och äldreomsorg inom Vindelns kommun. I huvudsak sker transporter inom Vindelns tätort.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99700:Lot:1