309772-2025 - Resultat
Sverige – Städning – Inre skötsel kontorslokaler
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInre skötsel kontorslokaler
BeskrivningLokalvård av Stångåstadens kontorsytor.
Intern identifierare24/101
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning, 90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning, 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000