309780-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten – Beställarens Installationssamordnare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBeställarens Installationssamordnare
BeskrivningDenna upphandling syftar till att teckna ramavtal med ett antal leverantörer för att tillgodose beställarens behov av Installationssamordnare och Provningsledare.
Intern identifierareSFF-2023-01727
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000