2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra av tentamenslokaler
Beskrivning: Uppsala universitet (Uu) är i behov av att hyra två lokaler till universitetets tentamensverksamhet. Den första lokalen ska i huvudsak utgöras av en tentamenssal. Den andra lokalen ska utgöras av ett förråd.
Intern identifierare: UH 2023/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70310000 Uthyrning eller försäljning av byggnad
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 80520000 Utbildningslokaler/system
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: hyreslokal 1
Beskrivning: hyreslokal
Intern identifierare: hyreslokal 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: hyreslokal 2
Intern identifierare: hyreslokal 2