2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av 11 st biogaskombibilar
Beskrivning: Bodens kommun har behov av elva (11) stycken biogas kombibilar och inbjuder er härmed att lämna anbud.
Intern identifierare: SBN 2024-665
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling av 11 st biogaskombibilar