309945-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordon – Kärltvättbil
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKärltvättbil
BeskrivningKöp och leverans av 1 kärltvättbil.
Intern identifierare0205/24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34114000 Specialfordon, 34144500 Fordon för avfall och avloppsvatten, 34144510 Fordon för avfall, 34144511 Sopbilar, 34144512 Sopbilar med komprimator
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKärltvättbil