309997-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Snöröjning – Snöröjning och halkbekämpning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSnöröjning och halkbekämpning
BeskrivningSnöröjning i 6 olika delområden
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDelområde 1 - Vrigstad
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelDelområde 2 - Sävsjö (ej tätort)/Hultagård
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelDelområde 3
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelDelområde 4 - Rörvik
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelDelområde 5
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelDelområde 6 - Stockaryd