310020-2023 - ÄndringSverige-Karlstad: Specialutbildning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Grundutbildning för Räddningstjänstpersonal i Beredskap (Grib) - Region 2 och 8
Referensnummer: 23/37
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80510000 Specialutbildning
II.1.4.
Kort beskrivning
Grundutbildning för Räddningstjänstpersonal i Beredskap