2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektering samt Om- och nybyggnation - Skräddarbackens skola, Borlänge Kommun
Beskrivning: Samverkansupphandling för Borlänge Kommun
Intern identifierare: 26/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000