2. Förfarande
Förfarande
Titel: Styr- och övervakningsarbeten, Kategori 1
Beskrivning: Denna förfrågan avser ramavtal avseende styr- och övervakningsarbeten inom SISAB:s fastighetsbestånd, samt leverans av produkter inom detta område.
Intern identifierare: SISAB 2024/89
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50712000 Reparation och underhåll av maskinteknisk utrustning i byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45315000 Elektriska installationer av värme och övrig elektrisk utrustning för byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Styr- och övervakningsarbeten, Kategori 1