310103-2024 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Ramavtal Bygg, Liseberg
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Bygg, Liseberg
Beskrivning: Ett ramavtal för servicearbeten och mindre entreprenader - Bygg.
Intern identifierare: 23-0451
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000