2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal drivmedel till Sjöfartsverkets isbrytare
Beskrivning: Ramavtal avseende drivmedel till Sjöfartsverkets isbrytare
Intern identifierare: 24-02209
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
Ytterligare klassificering (cpv): 09100000 Bränslen, 09130000 Petroleum och destillat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000