310124-2025 - Resultat
Sverige – Träningsutrustning – Underhåll (förebyggande och avhjälpande) för fysioterapi-arbetsterapi- och friskvårdsutrustning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUnderhåll (förebyggande och avhjälpande) för fysioterapi-arbetsterapi- och friskvårdsutrustning
BeskrivningVästra Götalandsregionen (VGR) inbjuder er att lämna anbud avseende regionens behov av Underhåll (förebyggande och avhjälpande) för fysioterapi-arbetsterapi- och friskvårdsutrustning.
Intern identifierareRS 2024-05039
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 37440000 Träningsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33192150 Behandlingsbritsar, 37400000 Sportartiklar och -utrustning, 37420000 Gymnastikutrustning, 37442000 Vikt- och styrketräningsutrustning, 37442900 Universalträningsmaskiner, 50324200 Förebyggande underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000