310221-2025 - Planering
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Extern Remiss LIMS och Biobank
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelExtern Remiss LIMS och Biobank
BeskrivningRegion Skåne planerar att upphandla ett IT-system för LIMS och Biobank och har publicerat utkast på upphandlingsdokumenten som extern remiss.
Intern identifierare2025-O000226
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd