31023-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skötsel, reparation och underhåll av bilpark – Service av renhållningsfordon, Gästrike Återvinnare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelService av renhållningsfordon, Gästrike Återvinnare
BeskrivningGästrike Återvinnare upphandlar service av renhållningsfordon.
Intern identifierare15170
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50111000 Skötsel, reparation och underhåll av bilpark
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelScania
BeskrivningService av Scania fordon med påbyggnation
Intern identifierareScania
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelVolvo
Intern identifierareVolvo