See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lättvårdsambulans
Beskrivning: Upphandlingens syfte är att tillgodose regionens behov av efterfrågade lättvårdsambulanser. Regionensmålsättning är att köpa in fordon med god kvalitet på ett optimalt och kostnadseffektivt sätt.
Intern identifierare: 24RS354
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114100 Utryckningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsinbjudan 2018
Beskrivning: Upphandling av lättvårdsambulans
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsmall
Beskrivning: Upphandling av lättvårdsambulanser