Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hearing - Avancerad röntgenplattform/system för hybridoperationssal
Referensnummer: RS 2022/1185
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33111000 Röntgenapparatur
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Gävleborg avser med denna hearing få mer information kring vad som leverantörerna har att erbjudan inom området avancerad röntgenplattform/system för hybridoperationssal
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33100000 Medicinsk utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen