2. Förfarande
Förfarande
Titel: Återbrukade möbler och rekonditionering för nytt kommunhus och huvudbibliotek
Beskrivning: Huddinge kommun bjuder in till upphandling av Återbrukade möbler och rekonditionering för nytt kommunhus och huvudbibliotek
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30191000 Kontorsutrustning, exkl. möbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:131412:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter, 39130000 Kontorsmöbler