310311-2019 - ResultatSverige-Uppsala: Skrivare och kurvskrivare
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skrivare, Multifunktionsprinters (MFP) samt tillkommande tjänster
Referensnummer: UPPH2018-0088
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30232100 Skrivare och kurvskrivare
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av skrivare och multifunktionsskrivare (MFP) samt tillhörande tjänster.
Anbudstidens utgång
Anbud ska vara angiven adress tillhanda senast 2019-01-14 23:59. Anbud som inkommer efter anbudstidens utgång får inte prövas.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30230000 Datorrelaterad utrustning, 30232000 Kringutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen