2. Förfarande
Förfarande
Titel: Insamling och omhändertagande av ABP-material
Beskrivning: Samordnad upphandling för Värmland. Insamling och omhändertagande av ABP-material. (Animaliska biprodukter; material från djurriket som inte är livsmedel.)
Intern identifierare: Tn/2024:156
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000