310444-2026 - Planering
Sverige – Kundundersökningar – RFI - Kundundersökningar
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI - Kundundersökningar
BeskrivningRFI avseende kommande upphandling av Kundundersökningar.
Intern identifierareUH 26-13 RFI
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79342310 Kundundersökningar