310607-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning och renhållning – TI 2024-1037 Sandupptagning Södertälje kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2024-1037 Sandupptagning Södertälje kommun
BeskrivningDenna upphandling avser ramavtal för Sandupptagning i Södertälje kommun. Beställaren kan komma att hantera viss sandupptagning i egen regi under avtalsperioden.
Intern identifierare24/27
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del