2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster Daglig verksamhet
Beskrivning: Städtjänster; daglig städning, storstädning, golvvård och fönsterputs av Daglig verksamhets olika lokaler
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91822:Lot:1