310649-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företagshälsovård – Företagshälsovård
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFöretagshälsovård
BeskrivningSträngnäs kommun, Strängnäs Fastighets AB och Strängnäs Bostads AB bjuder in er att lämna anbud vad gäller upphandling av ramavtal gällande företagshälsovård.
Intern identifierareKS/2025-264
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenFörfarande enligt 19 kap LOU
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000