See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop utredningsuppdrag barn och familj
Beskrivning: Uppdraget avser utredningsuppdrag på myndighetsutövning Barn och familj som kan ta som längst 4 månader. Tjänstgöringsgraden är den tid det behövs för uppdraget. Tidpunkt för uppdragets utförande är 2024-04-28 tills dess utredningsuppdraget är slutfört, dock maximalt 4 månader. Avstämningar ska ske kontinuerligt för att följa upp att konsult genomför uppdraget tidsmässigt effektivt.
Intern identifierare: SN 2025/0069
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85321000 Administration inom socialtjänsten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall: Avtal
Beskrivning: Bemanningstjänst som socialsekreterare, utredningsuppdrag
Intern identifierare: 1704138
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsformulär 2
Intern identifierare: 1704139