310795-2020 - KonkurrensutsättningSverige-Kristinehamn: Arkitekttjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lokalplanerare och husarkitekt
Referensnummer: 20/24
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71200000 Arkitekttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
AUB.51 Prövning av anbudsgivare
Under denna kod och rubrik med tillhörande underrubriker redovisas de krav som ställs på anbudsgivaren. Vidare framgår beskrivning av vilka uppgifter som ska lämnas av anbudsgivaren i dennes anbud.
Anbudsgivarens uppgifter och kontaktuppgifter
Ange här uppgifter om anbudsgivande företag:
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen