Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Kompletterande information: Plats för utförande av tjänsten enligt upphandlingsdokumenten.