Upphandlingen avser parkeringsapplikation för registrering av parkering och betalning med mobiltelefon på Regionens parkeringsplatser enligt beskrivning i förfrågningsunderlaget.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48100000 Programvara för särskild industri
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen avser parkeringsapplikation för betalning med mobiltelefon på Regionens avgiftsbelagda parkeringsplatser enligt beskrivning i förfrågningsunderlaget.