310916-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Persondatorer – Digitala verktyg för skola och förskola inklusive support och utbildning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDigitala verktyg för skola och förskola inklusive support och utbildning
BeskrivningDigitala verktyg för skola och förskola inklusive support och utbildning.
Intern identifierare2026/42
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Motivering för det påskyndade förfarandetTidsbrist
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30213000 Persondatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000