2. Förfarande
Förfarande
Titel: Schema- och bemanningssystem till Solna stad
Beskrivning: Annonsering i ett steg. Grundutförande med mervärdesmodellen, ändras vid behov nedan.
Intern identifierare: ON/2024:111
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000